22 listopada 2013

K2, Into The Mind i Żywioły we Wrocławiu

Nadchodził, zbliżał sie i już jest. Właśnie dzisiaj się zaczyna 4 Festiwal Filmów Świata 3 Żywioły w Kinie Nowe Horyzonty we Wrocławiu.


Jak zwykle jest to możliwość przeniesienia się w te wszystkie miejsca w które chcemy sie wybrać, albo w te w których byliśmy. Spojrzenia na nie z nowej, innej, czyjejś perspektywy. Wysłuchania ciekawych opowieści. Złapania nowych wiatrów w żagle. Tak by już za chwilę wyruszyć w kolejne wojaże. 

A co w tym roku??
A w tym roku same atrakcje. 

Chociażby spotkanie z Tomaszem Tomaszewskim - znanym zarówno w kraju jak i za granicą polskim fotografikiem - reportażystą, który zaprezentuje swoje zdjęcia z wystawy 'Sugar Town'.

Perełki filmowe takie jak - "Ścigając arktyczny lód", "Dwoje na K2", polska premiera filmu "Earth". 

Nothing on Earth reż. Michael Angus

I film  którym pisałam niedawno, przy okazji jego premiery - tu- czyli nowe dziecko kanadyjskiej wytwórni Sherpas Cinema "Into the Mind". Majstersztyk filmowy - zacierający granice pomiędzy snem a rzeczywistością, odkrywający motywy podejmowania skrajnego ryzyka, chociażby czy głównie w górach.




Tak wiec zapraszam. 



wszystkie zdjęcia pochodzą ze strony organizatora.

4 komentarze:

 1. no i przegapione:(

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. następnym razem dam Ci osobiście znać szybciej :)

   Usuń
 2. Może za rok będę miała okazję się zjawić :) Aktualnie cieszę się Hiszpanią, a na polskie atrakcje przyjdzie jeszcze czas :)

  Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. no powiem CI, że wcale Ci się nie dziwię ;) będąc w Hiszpanii też bym korzystała z jej uroków :)

   pozdrawiam Cię cieplutko i do usłyszenia :)

   Usuń